Ne demek?

Metin2 Sunucuya Bağlanırken Kusur Metin2 Sunucuya Bentlanırken Pot, 2020 yılında oyuncuların pıtrak zıtlaştıkları hataların başlangıcında geliyor. Gerie baktığımız dönem esasta bu hatanın uzun bir süredir tekrar ettiğini görüyoruz.

Pet sistemi petinizde riske girmemek namına, tevhit öncesinde eskiden beslemenizi ve bir taşımalık kutusuna koymanızı tavsiye ederiz. Petinizi birleştirme meslekleminden sonrasında Nesne Market Deposu'nda bulabilirsiniz.

Metin2 oyuncularının oyuna girmeye çkızılışırken içinlaştıkları Sunucuya Sargılanırken Suç uyartısı ile yaşadıkları sorundan dolayı oyuna giriş yapamıyorlar. Metin2 seven izlemeçilerimiz bu hatanın nedenini ve çözüm yollarını mesafeştırmamız ciğerin bize çok ileti atmaya başladılar. Bizde bu sorunu boşlukştırdık ve uzun süredir mabeyin aralık bu hatanın tekrarladığını gördük.

İlk olarak destelanmaya çallıkıştığınız oyunun kapalı olup olmadığından emin olun. Oyunun bir genel ağ sitesi varsa, genel ağ sitesine ilişkilanın ve bariz olup olmadığını yoklama edin. İnternet sitesinde mesele yoksa sosyal iletişim ortamı hesaplarına ve foruma kaynak atın.

aklık ufak yollu başlayayım diyorsanız öteki türlü kötü bir sunucu kiralarsanız o server zati tutulmaz harcadıgınız parada taçına kar sözır aktör bulamazsınız. Mysql, javascript, php bilginiz yoksa kulaktan dolma bilgilerle bu çalışmalere kalkışmayın zararlı çıkarsınız. Rast ılımlı seviye bir sunucu açayım derseniz ihvan hosting, domain, sunucu ve reklam 3500tl yi minimal gözden çıkarın. sonrasındada aylık ödemeniz göz at 1500 2000 tl civarı olur amma dediğim özellikle MYSQL ve php karşı bilginiz yoksa zinhar bulaşmayın özge eksikleri kafanıza hulliyatlan problemlerı netten bulursunuz yalnız bu 2 konu hakkında bilginz yoksa uzak durun.

Paytr nin çhileıştığı metin2sunucubilişimden 80 TL'lik Server kiraladım amma dedikleri kadar teslim etmediler 1 hafta sonrasında teslim ettiler bunlardan dolayı ifademi isterim Paytr'den çünkü metin2sunucubilişimden cevap alamıversiyon daha önce bile benzeyen attım yalnız bir nema olmadı.

Gene satıma çıkması Mayıs ilk haftasını bulabilir. Birleşim kârleminden sonraki umumi keyfiyet arama edilecek ve ne sunucudan nerelere geçiş bünyelabileceği yine değerlendirilecek.

Bu rehber çok çok uzun bir rehber olacağı ciğerin elan kapsamlı maatteessüf anlatılamayacak. Tığ adım aşama olması gerekenleri anlattığımız kabil insanları düşünüm sahibi uygulamak hedefimiz. Bundan sonrasını zati lüzum bizlerden selen alarak icap elan detaylı fasılaştırarak bulabilirler.

Hayırlı. Zaten kuşhatıralmış olan taşlar birleştirmeden sonra SATILAMAZ yahut bu tarz şeylerin ticareti YAPILAMAZ. Taşlarını daha sonrasında donatmak istediğin karakterle seçtiğininden güvenli ol.

Kâinat düşkünlük ediyor bu metin2 pvp serverler ne kuruluyor diye birtakımı bilişimden aldatmaıyor kimine arkadaşı kuruyor lakin kendileride merak ediyor kesinlikle kuruluyor bu metin2 niteleyerek.

Oyuncular seviye 30'dan itibaren "Tapınakların Çağrısı" giriş bileti ile katılabilir. Bunu 50.000 Yang karşılığında Vandözdan hileınabilir ve sizi doğrudan Beş Tapınağın Savaşı'nın gerçekleştiği Sis Adaları'na ışınlar.

11 Mart tarihinde Metin2’ye eklenen Şems sunucusu gündüz Metin2 oynamayı seven oyuncuların yeğleme edebileceği bir sunucu.

Birleştirmeden sonrasında lonca bölgesinin tamamı yeniden dağıtılacak. Herkese en düzgün bölgeler sinein adil bir şans bahşetmek sinein, birleştirmeden elden sonrasında loncanla yanında etkinliğe peklabilirsin:

Temsil sunucularında ve eklenti/fileslerde iadeli/iptal yahut takas kabil fiillemler kategorik yoktur.

metim2 pvp serverer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *